Трансфер на Буковель

Курорт на п’яти горах – Буковель, приваблює туристів і взимку, і влітку. З листопада по квітень йому немає рівних в гірськолижному спорті. У міжсезоння тут відкрито скалодром, кінні та велосипедні маршрути. А влітку туристам пропонують встати на водні лижі на озері з екологічним підігрівом.

Круглий рік в семи готелях Буковеля можна оновити сили та порадувати душу. Джерело мінеральної води і купальні чани з травами, соляна кімната і сауна з канадського клена – список пропозицій такий же довгий, як і канатна дорога не вершину г. Довга. Тому туристи щоразу повертаються в Карпати, відкриваючи для себе нові можливості курорту.

Однак спортивна столиця України дорого платить за унікальне місцерозташування. Містечко називають самим швидкозростаючим гірськолижним курортом в світі. Буковель росте і розвивається, а сполучення з ним – на жаль ні. Всі залізничні маршрути не підходять ближче 15 кілометрів. На цій станції, Татарові, закінчується також автобусна дорога. Водієві, якому не знайома з ландшафтом Карпат, буває складно дістатися до курорту в цілковитій безпеці.

Приберегти адреналін на відпочинок під самим небом, вибравши комфортний шлях, дозволяє трансфер Івано-Франківськ – Буковель.

 

Ціна на Трансфер до Буковеля

 

+38 099-332-88-32 – Viber, WhatsApp

Трансфер на Буковель 
 

 

Привітна зустріч у Карпатах

Подолавши шлях до столиці Прикарпаття, турист встигне познайомитися з гірським пейзажем за вікном. Йому навіть може здатися, що остання сотня кілометрів з Івано-Франківська до с. Поляниця, де знаходиться курорт Буковель – справа звичайного виклику таксі. Але варто один раз порівняти трансфер з послугами за викликом, щоб більше ніколи не набирати номер таксиста.

По-перше, водій трансферного авто сам чекає вас, а не ви шукаєте його на вокзалі;

По-друге, вам не доведеться чекати, поки в мікроавтобусі набереться максимальна кількість пасажирів, і їхати з незнайомими людьми. Трансфер до Буковеля- це персональна послуга, тільки для вас і вашої компанії;

По-третє, вартість трансферу – тверда, а не розпливчаста сума. Вона буде відома вам вже в день бронювання і не зміниться після. Що б не сталося з погодою, ситуацією на дорогах або настроєм водія.

 

З залізничного вагона – прямо в авто

Щоб приїхати в Буковель зі сходу, багатьом доводиться відвідати Тернопіль. Чудове місто з особливим графіком поїздів до Івано-Франківська. Виїхати на Прикарпатті з вокзалу можна тільки рано вранці, один раз увечері і один раз – серед ночі. Не краща альтернатива запізнілого вагону і чотири години автобусного шляху. А адже після них ще має бути пересадження в Татарові!

Переваги, які дарує трансфер Тернопіль – Буковель, очевидні:

  • вас зустрінуть біля самого вагона, як тільки поїзд прибуде на станцію Тернопіль-Пасажирський;
  • по дорозі добре обізнаний водій зможе розповісти про різні варіанти поселення в Буковеля;
  • шлях, що почався біля двері потягу, закінчиться рівно біля дверей готелю. Без пересадок, очікувань і міграції валіз.

+38 099-332-88-32 – Viber, WhatsApp

 

Курорт для всіх – за меншу ціну

Часто відвідування Буковеля стає частиною екскурсійної поїздки по західній Україні. Її столиця – місто Львів, обов’язкова частина культурної програми і найголовніший залізничний вузол. Однак, поїзд на Рахів, що курсує через станцію Татарів, не найприємніший. А п’ятигодинний автобусний маршрут змінює час і ціни за бажанням приватників. Тільки наш трансфер Львів – Буковель не знає про те, що таке «не-сезон».

Тут завжди можна забронювати машину і зменшити вартість посадкового місця одним з двох способів:

  • зібрати велику компанію і замовити комфортабельний автобус на 10-20 місць;
  • під час бронювання вказати, що ви згодні на сусідів. Водій подбає про них заздалегідь, так що вам не доведеться чекати закінчення пошуків;

Тариф на нашого трансферу зі Львова – нижче, ніж вартість трансферу з Івано-Франківська плюс вартість автобусного квитка між цими містами.

Зазначені переваги трансферного шляху на Буковель – вагомий, але не головний аргумент на його користь. Головним же прийнято вважати високу безпеку траснферу. Якщо ви везете дітей в Артек-Буковель, батьків на курорт або самі бажаєте підкорити гірську висоту, вам слід вибирати тільки досвідченого і порядного водія.

Професіонали Transferbus забезпечують безпечний і комфортний шлях в Буковель вже 10 років і сотні задоволених пасажирів.

Для більшого комфорту пасажирів, ми оновлюємо свій автопарк. Наші машини обладнані додатковим опаленням салону. Також, в цьому році ми розширюємо трансфери по західному регіону. Пропонуємо трансфер з Хмельницька до Буковеля через Тернопіль, Івано-Франківськ, Яремче.

трансфер на гірськолижний курорт Буковель