Трансфер Львів Буковель

Transferbus пропонує Вам найкращий спосіб дістатися на мікроавтобусі – з міста Львова до будь-якого готелю Буковеля. І навпаки від Буковеля до будь-якого з/д вокзалу або аеропорту Львів. Або в будь-яку іншу точку Карпатського регіону країни.

Замовивши у нас трансфер до Буковеля на комфортабельному мікроавтобусі, Ви безумовно отримаєте найбільш мобільний і безпечний спосіб дістатися до пункту Вашого призначення, при цьому отримуючи задоволення від поїздки і заощаджуючи свої гроші і нерви чекаючи таксі.

Замовляйте трансфер Львів Буковель прямо зараз!

 

Трансфер Львів Буковель – Ціни

Вартість трансферу на Буковель Вас приємно порадує. Ціни на трансфер вказані чітко. Ви ознайомитеся з ними в день бронювання. Вам не потрібно турбуватися про те, що в день приїзду ціна на трансфер може несподівано змінитися. Це дозволить Вам оптимально спланувати свій бюджет. Ви можете вибрати комфортабельний автобус з необхідною кількістю місць і насолоджуватися всіма перевагами безпечного і надійного трансферу на Буковель.

 

Ціна на трансфер Львів Буковель

Фото
Кількість місць
Ціни
трансфер до Буковеля
1-8 місць
2500-2700 грн.
9-12 місць
3500-3700 грн.
20 місць
6000 грн.
26 місць
7000 грн.
Всі ціни трансфера на Буковель

 

Телефонуйте:

+38 099-332-88-32 – Viber, WhatsApp

 

Маршрут зі Львова

“Transferbus” пропонує доступний, безпечний і комфортний трансфер на Буковель з Івано-Франківська, Львова, Тернополя. Вам більше не потрібно турбуватися про те, як дістатися на найпопулярніший курорт України. Досить замовити трансфер на Буковель і водій зустріне Вас біля терміналу а аеропорту, на вокзалі, біля будинку. Професіонали компанії забезпечать приємну поїздку в комфортному транспорті.

Трансфер Львов – Буковель подарит Вам приятные впечатления и эмоции. Вы сможете насладиться красивыми пейзажами за окном и отдохнуть. Также Вы можете выбрать трансфер Тернополь – Буковель. Водитель вовремя встретит Вас на вокзале, расскажет о том, где можно остановиться в Буковеле и доставит в гостиницу. Заказав трансфер Львов на Буковель, Вы ощутите все преимущества комфортной поездки и вовремя доберетесь к пункту Вашего назначения.

 

Трансфер Львов Буковель

Трансфер Львів Буковель

 

Як доїхати: Трансфер Львів Буковель