Трансфер Івано-Франківськ Буковель

Transferbus пропонує Вам найкращий спосіб дістатися на мікроавтобусі – з міста Івано-Франківськ до будь-якого готелю Буковеля. І навпаки від Буковеля до будь-якого вокзалу або аеропорту Івано-Франківська. Або в будь-яку іншу точку Карпатського регіону країни.

Замовивши у нас трансфер c Івано-Франківська до Буковеля на комфортабельному мікроавтобусі, Ви безумовно отримаєте найбільш мобільний і безпечний спосіб дістатися до пункту Вашого призначення. При цьому отримуючи задоволення від поїздки і заощаджуючи свої гроші і нерви.

Замовляйте трансфер Івано-Франківськ Буковель прямо зараз!

Ціна на трансфер з Івано-Франківська на Буковель

Фото
Кількість місць
Ціни
1-8 місць
1200-1300 грн.
9-12 місць
1700-1800 грн.
20 місць
2750 грн.
 
26 місць
3600 грн.
1 посадкове місце
200 грн.

 

Замовляйте трансфер Івано-Франківськ Буковель прямо зараз!

 

Ціна на інші трансфери на Буковель

 

Телефонуйте:

+380 99 332 8832 – Viber, WhatsApp

 

трансфер ивано-франковск буковель

Трансфер Івано-Франківськ Буковель

 

На звичайному автобусі, який займається пасажирськими перевезеннями, відстань в 100 кілометрів подолати можна, але навіщо? У нас комфортно, швидко і відмінна ціна.

“Transferbus” пропонує доступний, безпечний і комфортний трансфер на Буковель з Івано-Франківська, Львова, Тернополя. Вам більше не потрібно турбуватися про те, як дістатися на найпопулярніший курорт України. Досить замовити трансфер на Буковель і водій зустріне Вас біля терміналу а аеропорту, на вокзалі, біля будинку. Професіонали компанії забезпечать приємну поїздку в комфортному транспорті.

Трансфер Івано-Франківськ Буковель подарує Вам приємні враження та емоції. Ви зможете насолодитися красивими пейзажами за вікном і відпочити. Також Ви можете вибрати трансфер Тернопіль Буковель або трансфер Львів Буковель. Водій вчасно зустріне Вас на вокзалі, розповість про те, де можна зупинитися в Буковелі і доставить в готель. Замовивши трансфер з Івано-Франквоска до Буковеля, Ви відчуєте всі переваги комфортної поїздки і вчасно доберетеся до пункту Вашого призначення.